płatności i rozliczenia


Witam serdecznie .

      Jak sama nazwa wskazuje w tym dziale dowiecie się państwo o ogólnych warunkach płatności i okresach rozliczeniowych.

            Po prawie dwudziestu latach działalności na rynku Polskim i obecnosci w świecie internetu biorąc pod szczególną uwagę nierzetelność, nieuczciwość coraz większego grona zleceniodawców by szerokim  łukiem omijać powództwo cywilne jesteśmy zmuszeni z góry narzucić ścisłe zasady rozliczenia z klientem.

                                                                         1.Podjęcie zlecenia.

           Na miejscu zlecenia z klientem omawiamy szczegółowo plan i zakres robót zapoznajemy sie z dokumentacją projektową jeśli takowa istnieje.

       Dysponując bogatym doświadczeniem i wiedzą przedstawiamy klientowi kilka rozwiazań i podpowiedzi co zrobić z trudnymi do wykonania elementami danego obiektu tak by zachować zaplanowany dizajn i nie ponieśc większych kosztów.

      Doradzamy jaki najlepiej dobrać materiał a także gdzie i jak kupić by otrzymać aatrakcyjne rabaty powołując sie na naszą firmę.

                                                                            2.Płatnosć.

         Po wcześniejszym omówieniu planu i zakresu prac okres rozliczeniowy odbywa się po danym umówionym etapie prac tj.np w przypadku budynku: po wykonaniu jednej całej ściany budynku lub nie później jak co każdy tydzień lub dwa - kwestja uzgodnienia.

robiąc wstępne obliczenie wykonanej pracy,  pozostawiając przy tym 10%rekojmi.Ostatni etap czy tydzien jest końcowym etapem rozliczeniowym, który robiony jest razem z inwestorem pod nadzorem kierownika budowy lub inspektorea wedle życzenia klienta.

                                                                                3.Gwarancja.

        Po końcowym etapie rozliczeniowym i osobistym odbiorze przez inwestora wystawiam pisemną gwarancję na wszystkie prace murowane z odpowiednim certyfikatem i pieczęcią na maksymalny okres  jaki pozwala cegła tj. 30 lat

  

     Zapraszam do współpracy i do osobistych oględzin kilku obiektów wykonanych przez naszą firmę by samemu ocenić nasz wkład, precyzję i profesjonalizm wykonania zlecenia.

To nie latwy pieniadz,to dziesiatki godzin w pocie czoła to po częsci oddanie serca by każdy zamawiajacy byl zadowolony.

          Z góry dziekuje za zapoznanie się z tą stroną.

                           szanujmy się wzajemnie!!!